office@uny.org.ua
+380689901134

Ми отримали софінансування проєкту «Сильніші разом»!

Автор: oleg
Розділ: Новини
iaayuni 1

Із 05.12.2022 року по 30.04.2023 року ГО «Ти потрібен Україні» реалізує проєкт «Сильніші разом» за фінансової підтримки БФ «Центр громадських ініціатив» в межах проєкту «Закарпаття. Спільно: посилення потенціалу ОГС для відповіді на гуманітарну кризу».

 

Мета проєкту – забезпечення доступу  ВПО та постраждалих осіб до  бази даних шаблонів юридичних/правових документів, які їм допоможуть вирішити їх первинні питання, що постають перед ними через війну, без прив’язки до території проживання у будь який зручний для них час у відкритому та безкоштовному форматі на сайті «Сильніші разом».

 

Головними видами діяльності за проєктом є:  створення юридичного/правозахисного сайту для ВПО та постраждалих осіб – «Сильніші разом» та розміщення на ньому мінімум 20 юридичних/правових шаблонів документів у вільному доступі для ВПО та постраждалих осіб від воєнних дій. Сайт  буде відкритий для доступу на початку квітня 2023 року. Наразі у ході реалізації проєкту «Сильніші разом» вже розроблено 27 шаблонів юридичних документів. 

 

Детально про проєкт писали https://www.uny.org.ua/2022/12/15/zakarpattya-spilno-posylennya-potenczialu-ogs-dlya-vidpovidi-na-gumanitarnu-kryzu/ 

 

Також однією із діяльністю даного проєкту є фандрайзинг, а саме пошук софінансування на проєкт Сильніші разом.

 

Станом на 11.03.2023 року ми, ГО «Ти потрібен Україні»,  подали 4 грантові заявки, із яких ми вже отримали позитивну відповідь –  ми отримуємо софінансування на даний проєкт від Громадської організації «Інститут аналітики та адвокації» (ГО «ІАА»)

 

15 березня 2023 року по  15 червня 2023 року ГО «Ти потрібен Україні» реалізує проєкт Сильніші разом за підтримки ГО «ІАА», де метою визначено наступне:

 

Метаконсолідація зусиль організацій ВПО та постраждалих за допомогою створення платформи «Сильніші разом», на якій вони зможуть комунікувати та отримувати необхідну правову інформацію, а також забезпечення доступу  ВПО та постраждалих осіб до  бази даних шаблонів юридичних/правових документів, які їм допоможуть вирішити їх первинні питання, що постають перед ними через війну, без прив’язки до території проживання у будь який зручний для них час у відкритому та безкоштовному форматі на даному сайті.  

 

За рахунок додаткового фінансування від ГО «ІАА» юристи команди можуть додатково підготувати ще 20 шаблонів юридичних документів, окрім зроблених 27 шт, що зробить сайт більш цікавим та важливим для внутрішньо переміщених осіб, постраждалих осіб від воєнних дій та будь кого, хто не має достатніх коштів для оплати роботи юриста/адвоката.

 

Підготовлені шаблони будуть доступні у вільному безоплатному доступі на сайті http://stronger2gether.org.ua 

 

Зміст цієї новини є одноособовою відповідальністю ГО «Ти потрібен Україні» і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію БО « БФ «Центр громадських ініціатив».

 

Публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту Re:Ukraine project за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується ГО «Інститут аналітики та адвокації». Її зміст є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту Re:Ukraine project «ГО «Ти потрібен Україні» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

 

З повагою, 

Голова ГО «Ти потрібен Україні» 

Вірьовкіна Л.В.