Адвокаційна діяльність ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» з метою поселення ВПО в гуртожитки, які були відремонтовані в м. Дніпро з цією метою за кошти Представництва ЄС

Жов 2016
img

Відповідно до проекту  ще в 2016 році внутрішньо переміщені особи м.Дніпра та частково Дніпропетровської області мали б заселитись в соціальні гуртожитки, які були відремонтовані за кошти Представництвом ЄС. 

Але так не відбулось, гуртожитки стояли пусті,  і наша ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ», як Організація, що була заснована самими переселенцями, та серед членів якої є більшість ВПО, вирішило сприяти поселенню людей.

ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» були направлені листи-запити до народних депутатів України, різних центральних органів влади, правоохоронних органів щодо ситуації, що склалась із чотирма гуртожитками, що розміщались у м.Дніпрі. Почалось розслідування.

Нашою Організацією було ініційовано проведення розслідування журналістами зазначеної ситуації “Міфічний ремонт”. Куди поділися європейські гроші?», в якому було показано реальний стан ремонту.
Нашою Організацією подана відповідна петиція до Президента України, надані інтерв’ю та зроблені репортажі .
Член Правління ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» Беланов Ігор брав участь в програмі, яка була присвячена саме ситуації з гуртожитками, відремонтованими за кошти ЄС.

Наразі спільними зусиллями ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» та Дніпровської міської ради внутрішньо переміщені особи були заселені в 2 із чотирьох гуртожитків, що знаходиться на вулиці Архітектурній та пр.Піхтовий.
Уточняємо, що для поселення необхідно стояти на відповідному обліку. Облік ведеться за адресою: вул. Шевченко,11, каб.17. Управління з питань учасників АТО і ВПО Департаменту соціальної політики , тел 056) 745-00-68; +38(068) 665-77-90; +38(073) 456-08-76.
Від 2 інших гуртожитків внутрішньо переміщені особи планують офіційно відмовитись, бо вони не є придатними для проживання та не можуть бути відремонтовані, бо заважають істотні технічні проблеми.

Essential SSL