Адвокаційна діяльність з метою збільшення фінансування місцевому шелтеру.

Вер 2018
img

У 2018 році Центр ресоціалізації матері і дитини “Нова я” (для постраждалих від домашнього насильства), що функціонує на базі організацій БО “БФ “Мережа” м. Дніпро” в партнерстві з БФ “БТ “Позитивні жінки”м. Дніпро, залишився без фінансування.
Центр, який був започаткований на кошти Представництво UNICEF в Україні, здійснює пов’язану з порятунком жінок від домашнього насильства, заповнюючи тим самим прогалину у відсутності відповідних закладів, передбачених законодавством України. Вже 146 жінок разом з дітьми успішно пройшли ресоціалізацію. У 2018 році Центр повністю залишились без фінансування, починає накопичуватись борг за використання комунальних послуг тощо. В той же час, на кошти самих співробітників та волонтерів, організація продовжує допомагати жінкам та їх дітям.
Наша Організація спільно з Карітас Донецьк підготували спільний лист – звернення до Дніпровської міської ради з проханням фінансування тимчасового місця перебування осіб, які постраждали домашнього насилля, який був розміщений в інтернет виданні місцевого ЗМІ.. Наша Організація знайшла інші організації, яких цікавила доля даного шелтеру, всі вони підписали цей спільний лист (22 організації підписали лист). Наразі шелтеру вже планують виділити кошти, тому адвокаційна діяльність була успішною.

Essential SSL