Форум громадських організацій “Проблеми впровадження Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб” та підготовка спільного документа

Гру 2018
img

12.12.2019 у м.Дніпрі відбувся Форум громадських організацій “Проблеми впровадження Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб”.

Мета заходу – підготовка системного документа щодо вирішення ключових проблемних питань, з якими стикаються переселенці у всіх регіонах України та подальша презентації її органам центральної влади Оцінка результатів впровадження Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та Плану заходів з реалізації Стратегії, підготовлена громадськими організаціями ВПО (список організацій додається) за підтримки ПРООН в Україні в рамках аналізу стану захисту прав та інтересів ВПО у Харківській, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській областях”

Захід організували ГО “Ти потрібен Україні”, ГС “Сильніші разом” та Програма розвитку ПРООН в Україні. Також у форумі брали участь представники моніторингової місії ОБСЄ.

“Учасники з усієї України зібралися, щоб обговорити Стратегію інтеграції ВПО у різних областях, впровадження житлових програм, систематизувати інформацію та підготувати спільний документ, презентація якого запланована на лютий 2019 року”, – сказав Євген Кузнецов, спеціаліст з питань соціальної згуртованості Програми розвитку ПРООН в Україні.

Співавторами спільного документу стали більше 30 організацій, представники яких взяли участь у Форумі, та інші організації, що надали  свої пропозиції.

“Ми плануємо презентувати розроблений громадськістю матеріал центральним органам влади та міжнародним організаціям з тим, щоб вони використали його у процесі прийняття подальших рішень. Це буде перший документ, який підготують саме членські організації, використовуючи власну інформацію “з полей”, бо більшість з таких регіональних організацій не мають жодного доступу до ЗМІ та власних ресурсів для публікації здобутої практики/матеріалів”, – наголосила Лілія Вірьовкіна, голова ГО “Ти потрібен Україні” та ГС “Сильніші разом”.

Докладніше у статті.

Оцінка-результатів-впровадження-Стратегії-2019_ГО Ти потрібен Україні_прийнята ПРООН та ОБСЕ

 

Essential SSL