Соціальний проект “Твій голос вирішить все!” за сприянням Посольства США в Україні.

Лис 2019
img

Із 15 лютого по 15 листопада  ГО “Ти потрібен Україні” реалізовував проєкт «Твій голос вирішить все!»  за підтримкою Управлінням молоді та спорту Дніпропетровської ОДА та сприянням Посольства США в Україні.

Метою проекту була активізація громадян до голосуванні та залучення у виборах Президента України, парламентських виборах; надання їх теоретичних та практичних навичок державотворення, виборчого процесу та інше. Реалізація проекту передбачав два етапи: одноденний тренінг в ігровій формі, під час якого  створювались ініціативні групи-команди (було проведено 25 тренінгів по селам та містам Дніпропетровської області), та відкритого конкурсу між цими командами за для створення матеріалу/роботи в напрямку активізації пересічних громадян до участі в голосуванні на виборах (соціальна реклама, флешмоб тощо). Звичайно, команда переможець  отримали приємні подарунки.

Правоосвітня гра, яка була розроблена в рамках проекту, була запатентована (Свідоцтво № 96619 про реєстрацію авторського права на Літературний твір “Два козаки – три гетьмани”).

Докладніше про заходи:

1. Прес -конференція в МОСТ ДНІПРО, прес реліз

Прес -конференція в МОСТ ДНІПРО

2. Відео в новинах, 9 канал

3. Ефір про проект в новинах, 9 канал

4. Ефір про проект в новинах, 9 канал

5. Прес-конференція в Відкритий (прес – реліз)

Прес -конференція на Відкритому

6. Відео з заходу. Громадське ТВ.

Твій голос вирішить все. Молодь Дніпропетровщини навчають політичній грамотності

Що може робити президент? Навіщо нам нардепи? Хто такий прем’єр-міністр? В кінці кінців, хто з них винен, що гречка по п’ятдесят гривень? Студенти університету імені Нобеля тепер знають відповіді на ці питання. Їх навчали політичній грамотності завдяки проекту «Твій голос вирішить все». Заняття проводили в ігровій формі: молоді запропонували обрати між собою президента, парламент, органи місцевого самоврядування та побачити їхні повноваження на практиці.Далі учасників проекту заохочують взяти участь у конкурсі та створити відео, флешмоб чи у будь-який інший спосіб спонукати однолітків цікавитися політикою. «Ми працюємо за принципом «рівний — рівному», тобто активізуємо їх та надаємо поштовх для того, щоб вони самостійно сформували свій погляд на життя», — зазначає координаторка проекту Лілія Вірьовкіна.Організатори також фокусуються на сільській молоді та роблять виїзні заходи в об’єднаних територіальних громадах Дніпропетровщини. Проект триватиме до 15 листопада.Знято за підтримки Фонду розвитку ЗМІ U.S. Embassy Kyiv Ukraine Посольства США в Україні.

Опубліковано Громадське ТБ Дніпро Середа, 15 травня 2019 р.

7. Стаття в “Социальная газета “Сфера”

8. Виступ на передачі “Ранковий коктейль” (51 канал)

9. Виступ на Дніпропетровському обласному радіо


та інше.

Детальна інформація про проєкт та заходи у відповідній групі https://www.facebook.com/groups/TwoCossacksThreeHetmans/ .

 

Essential SSL