Категорія: Адвокація, захист прав людини, включаючи захист окремих категорій громадян

Проєкт “Два козаки – три гетьмани” за сприянням МФ “Відродження”

Лис 2020
img

Із 5 серпня по 2 листопада 2020 року ГО “Ти потрібен Україні” реалізовував проєкт “Два козаки — три гетьмани” за сприянням МФ “Відродження”. У ході даного проєкту були проведені два одноденних тренінги у м. Києві та м. Одесі для майбутніх тренерів із усієї території України.

Далі… “Проєкт “Два козаки – три гетьмани” за сприянням МФ “Відродження””

Соціальний проект “Твій голос вирішить все!” за сприянням Посольства США в Україні.

Лис 2019
img

Із 15 лютого по 15 листопада  ГО “Ти потрібен Україні” реалізовував проєкт «Твій голос вирішить все!»  за підтримкою Управлінням молоді та спорту Дніпропетровської ОДА та сприянням Посольства США в Україні. Далі… “Соціальний проект “Твій голос вирішить все!” за сприянням Посольства США в Україні.”

Організація та участь в зустрічі із Міністром Мінсоцполітики А.Рева в ході вирішення питань ВПО

Тра 2019
img

30.05.19 відбулась зустріч громадськості (громадські організації ВПО та ВПО/АТО) із Міністром Мінсоцполітики А.Рева та керівниками профільних відділів, а саме:
Далі… “Організація та участь в зустрічі із Міністром Мінсоцполітики А.Рева в ході вирішення питань ВПО”

Проект “МіжCulturна Поліцейська Labораторія. MiCuLab. Police Lab” за сприянням Agriteam Canada Consulting Ltd.

Січ 2019
img

З березня 2018 року по січень 2019 року в м. Івано-Франківську  ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» разом з Національною поліцією України реалізовував проект “МіжCulturна Поліцейська Labораторія. MiCuLab. Police Lab” за підтримки Agriteam Canada Consulting Ltd.

(Проект міжнародної технічної допомоги, зареєстрованого в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України від 14.11.2017 за № 3518-01 як «Проект підтримки підготовки поліцейських РТАР» , де ГО “Ти потрібен України” — реципієнт проєкту).
Далі… “Проект “МіжCulturна Поліцейська Labораторія. MiCuLab. Police Lab” за сприянням Agriteam Canada Consulting Ltd.”

Форум громадських організацій “Проблеми впровадження Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб” та підготовка спільного документа

Гру 2018
img

12.12.2019 у м.Дніпрі відбувся Форум громадських організацій “Проблеми впровадження Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб”.

Мета заходу – підготовка системного документа щодо вирішення ключових проблемних питань, з якими стикаються переселенці у всіх регіонах України та подальша презентації її органам центральної влади Оцінка результатів впровадження Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та Плану заходів з реалізації Стратегії, підготовлена громадськими організаціями ВПО (список організацій додається) за підтримки ПРООН в Україні в рамках аналізу стану захисту прав та інтересів ВПО у Харківській, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській областях” Далі… “Форум громадських організацій “Проблеми впровадження Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб” та підготовка спільного документа”

Проект «Омбудсмани прав жінок у ЗМІ» за сприянням Українського Жіночого Фонду.

Лис 2018
img

З серпня 2018 року по грудень 2018 року ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» за сприянням Українського Жіночого Фонду (Ukrainian Women’s Fund) реалізовувала проект «Омбудсмани прав жінок у ЗМІ». Далі… “Проект «Омбудсмани прав жінок у ЗМІ» за сприянням Українського Жіночого Фонду.”

Адвокаційна діяльність з метою збільшення фінансування місцевому шелтеру.

Вер 2018
img

У 2018 році Центр ресоціалізації матері і дитини “Нова я” (для постраждалих від домашнього насильства), що функціонує на базі організацій БО “БФ “Мережа” м. Дніпро” в партнерстві з БФ “БТ “Позитивні жінки”м. Дніпро, залишився без фінансування. Далі… “Адвокаційна діяльність з метою збільшення фінансування місцевому шелтеру.”

Круглий стіл “Переселенці” метою якою є розробка спільного листа – вимоги до державних органів влади

Сер 2018
img

Представники ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» Вірьовкіна Лілія та Бєланов Ігор разом із іншими організаціями озвучили проблеми, які стоять перед внутрішньо переміщеними особами. Далі… “Круглий стіл “Переселенці” метою якою є розробка спільного листа – вимоги до державних органів влади”

ГО “Ти потрібен Україні” стала ініціатором обєднання організацій в громадську спілку ГС “Сильніші разом”

Чер 2018
img

У п’ятницю, 15 червня, о 11:00 в коворкінг міської бібліотеки за адресою: м Київ, вулиця Ентузіастів, 51/24, відбулися Установчі збори громадської спілки організацій, створених переселенцями і правозахисниками. Далі… “ГО “Ти потрібен Україні” стала ініціатором обєднання організацій в громадську спілку ГС “Сильніші разом””

Essential SSL