Категорія: Сприяння проведенню реформувань, процесу державотворення, інтеграція в Європу

Проєкт “Два козаки – три гетьмани” за сприянням МФ “Відродження”

Лис 2020
img

Із 5 серпня по 2 листопада 2020 року ГО “Ти потрібен Україні” реалізовував проєкт “Два козаки — три гетьмани” за сприянням МФ “Відродження”. У ході даного проєкту були проведені два одноденних тренінги у м. Києві та м. Одесі для майбутніх тренерів із усієї території України.

Далі… “Проєкт “Два козаки – три гетьмани” за сприянням МФ “Відродження””

Соціальний проект “Твій голос вирішить все!” за сприянням Посольства США в Україні.

Лис 2019
img

Із 15 лютого по 15 листопада  ГО “Ти потрібен Україні” реалізовував проєкт «Твій голос вирішить все!»  за підтримкою Управлінням молоді та спорту Дніпропетровської ОДА та сприянням Посольства США в Україні. Далі… “Соціальний проект “Твій голос вирішить все!” за сприянням Посольства США в Україні.”

Форум громадських організацій “Проблеми впровадження Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб” та підготовка спільного документа

Гру 2018
img

12.12.2019 у м.Дніпрі відбувся Форум громадських організацій “Проблеми впровадження Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб”.

Мета заходу – підготовка системного документа щодо вирішення ключових проблемних питань, з якими стикаються переселенці у всіх регіонах України та подальша презентації її органам центральної влади Оцінка результатів впровадження Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та Плану заходів з реалізації Стратегії, підготовлена громадськими організаціями ВПО (список організацій додається) за підтримки ПРООН в Україні в рамках аналізу стану захисту прав та інтересів ВПО у Харківській, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській областях” Далі… “Форум громадських організацій “Проблеми впровадження Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб” та підготовка спільного документа”

Створення соціального відео та участь в Фестивалі соціальних роликів.

Жов 2018
img

Наша Запорізька обласна філія створила соціальне відео, прийняло участь в допомозі створенні ще декілька інших відео.
І 30.10.2018 року прийняла участь в Фестивалі соціальних роликів, де було нагороджена за свої напрацювання. Далі… “Створення соціального відео та участь в Фестивалі соціальних роликів.”

ГО “Ти потрібен Україні” стала ініціатором обєднання організацій в громадську спілку ГС “Сильніші разом”

Чер 2018
img

У п’ятницю, 15 червня, о 11:00 в коворкінг міської бібліотеки за адресою: м Київ, вулиця Ентузіастів, 51/24, відбулися Установчі збори громадської спілки організацій, створених переселенцями і правозахисниками. Далі… “ГО “Ти потрібен Україні” стала ініціатором обєднання організацій в громадську спілку ГС “Сильніші разом””

Essential SSL