Категорія: Молодіжна та інша діяльність

Проєкт “Два козаки – три гетьмани” за сприянням МФ “Відродження”

Лис 2020
img

Із 5 серпня по 2 листопада 2020 року ГО “Ти потрібен Україні” реалізовував проєкт “Два козаки — три гетьмани” за сприянням МФ “Відродження”. У ході даного проєкту були проведені два одноденних тренінги у м. Києві та м. Одесі для майбутніх тренерів із усієї території України.

Далі… “Проєкт “Два козаки – три гетьмани” за сприянням МФ “Відродження””

Соціальний проект “Твій голос вирішить все!” за сприянням Посольства США в Україні.

Лис 2019
img

Із 15 лютого по 15 листопада  ГО “Ти потрібен Україні” реалізовував проєкт «Твій голос вирішить все!»  за підтримкою Управлінням молоді та спорту Дніпропетровської ОДА та сприянням Посольства США в Україні. Далі… “Соціальний проект “Твій голос вирішить все!” за сприянням Посольства США в Україні.”

Проект “МіжCulturна Поліцейська Labораторія. MiCuLab. Police Lab” за сприянням Agriteam Canada Consulting Ltd.

Січ 2019
img

З березня 2018 року по січень 2019 року в м. Івано-Франківську  ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» разом з Національною поліцією України реалізовував проект “МіжCulturна Поліцейська Labораторія. MiCuLab. Police Lab” за підтримки Agriteam Canada Consulting Ltd.

(Проект міжнародної технічної допомоги, зареєстрованого в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України від 14.11.2017 за № 3518-01 як «Проект підтримки підготовки поліцейських РТАР» , де ГО “Ти потрібен України” — реципієнт проєкту).
Далі… “Проект “МіжCulturна Поліцейська Labораторія. MiCuLab. Police Lab” за сприянням Agriteam Canada Consulting Ltd.”

Проект «Омбудсмани прав жінок у ЗМІ» за сприянням Українського Жіночого Фонду.

Лис 2018
img

З серпня 2018 року по грудень 2018 року ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» за сприянням Українського Жіночого Фонду (Ukrainian Women’s Fund) реалізовувала проект «Омбудсмани прав жінок у ЗМІ». Далі… “Проект «Омбудсмани прав жінок у ЗМІ» за сприянням Українського Жіночого Фонду.”

Створення соціального відео та участь в Фестивалі соціальних роликів.

Жов 2018
img

Наша Запорізька обласна філія створила соціальне відео, прийняло участь в допомозі створенні ще декілька інших відео.
І 30.10.2018 року прийняла участь в Фестивалі соціальних роликів, де було нагороджена за свої напрацювання. Далі… “Створення соціального відео та участь в Фестивалі соціальних роликів.”

Проект ECOMIND.

Січ 2018
img

Спільно з AIESEC з метою реалізації програми міжнародних стажувань проведено спільні заходи із молодими людьми по тематиці екологія із 22.01.2018 по 16.02.2018 у м. Дніпро. Далі… “Проект ECOMIND.”

Essential SSL