Категорія: Робота в напрямку психологічної, соціальної, гуманітарної та інших видів допомоги

Організація та участь в зустрічі із Міністром Мінсоцполітики А.Рева в ході вирішення питань ВПО

Тра 2019
img

30.05.19 відбулась зустріч громадськості (громадські організації ВПО та ВПО/АТО) із Міністром Мінсоцполітики А.Рева та керівниками профільних відділів, а саме:
Далі… “Організація та участь в зустрічі із Міністром Мінсоцполітики А.Рева в ході вирішення питань ВПО”

Форум громадських організацій “Проблеми впровадження Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб” та підготовка спільного документа

Гру 2018
img

12.12.2019 у м.Дніпрі відбувся Форум громадських організацій “Проблеми впровадження Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб”.

Мета заходу – підготовка системного документа щодо вирішення ключових проблемних питань, з якими стикаються переселенці у всіх регіонах України та подальша презентації її органам центральної влади Оцінка результатів впровадження Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та Плану заходів з реалізації Стратегії, підготовлена громадськими організаціями ВПО (список організацій додається) за підтримки ПРООН в Україні в рамках аналізу стану захисту прав та інтересів ВПО у Харківській, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській областях” Далі… “Форум громадських організацій “Проблеми впровадження Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб” та підготовка спільного документа”

Створення соціального відео та участь в Фестивалі соціальних роликів.

Жов 2018
img

Наша Запорізька обласна філія створила соціальне відео, прийняло участь в допомозі створенні ще декілька інших відео.
І 30.10.2018 року прийняла участь в Фестивалі соціальних роликів, де було нагороджена за свої напрацювання. Далі… “Створення соціального відео та участь в Фестивалі соціальних роликів.”

Адвокаційна діяльність з метою збільшення фінансування місцевому шелтеру.

Вер 2018
img

У 2018 році Центр ресоціалізації матері і дитини “Нова я” (для постраждалих від домашнього насильства), що функціонує на базі організацій БО “БФ “Мережа” м. Дніпро” в партнерстві з БФ “БТ “Позитивні жінки”м. Дніпро, залишився без фінансування. Далі… “Адвокаційна діяльність з метою збільшення фінансування місцевому шелтеру.”

Допомога особам, які знаходяться в скрутному становище, інтернатам, шелтерам тощо

Жов 2017
img

Запорізька обласна філія ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» у 2018 році зібрала дитячий (дорослий) одяг та іграшки, коляски, ходунки і ліжечка від людей, та Далі… “Допомога особам, які знаходяться в скрутному становище, інтернатам, шелтерам тощо”

Безоплатне навчання навичкам ведення «домашнього» бізнесу.

Вер 2017
img

Наша Організація багато уваги приділяє тому, щоб допомогти громадянам бути конкуретноспроможними, відкривати в собі таланти, надихатись та пробувати щось нове, що не тільки дасть їм можливість заробляти, а й почуватись щастливими. Саме тому члени команди проводять багато тренінгів в цьому напрямку. Далі… “Безоплатне навчання навичкам ведення «домашнього» бізнесу.”

Відвідування сімей з пільговою категорією на безоплатних умовах культурних заходів, місць відпочинку тощо.

Кві 2017
img

Запорізька обласна філія ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ»  впродовж 2017 – 2018 року надала можливість  більш 500 сімей  з пільговою  категорію (переселенці, особи з малозабезпечених сімей, особи з інвалідністю, сім’ї ветеранів Антитерористичної операції тощо)   відвідати безоплатно Далі… “Відвідування сімей з пільговою категорією на безоплатних умовах культурних заходів, місць відпочинку тощо.”

Essential SSL