office@uny.org.ua
+380689901134

Проект “МіжCulturна Поліцейська Labораторія. MiCuLab. Police Lab” за сприянням Agriteam Canada Consulting Ltd.

Деталі проекту

customer
Донор/Грантодавець

Agriteam Canada Consulting Ltd

date start
Початок проекту

Березень 2018

date end
Закінчення проекту

Січень 2019

Завдання проекту:

1. Підвищення обізнаності іноземних студентів про їх права та обов’язки;

2. Навчання декілька іноземних студентів з метою, щоб в подальшому вони стали «агентами змін» та могли донести відповідну інформацію до інших, незадіяних в проектах студентів;

3. Формування позитивного відношення іноземних студентів до поліції в Україні та підвищення авторитету поліції серед даної категорії осіб;

4. Руйнування стереотипів серед громадян України, включаючи і співробітників Національної поліції України (патрульної поліції та інших підрозділів) щодо іноземних осіб, їх поведінки в Україні;

5. Будівництва платформи для подальшої взаємодії Національної поліції України (патрульної поліції та інших підрозділів) та іноземних громадян в Україні.

Категорії проекту:
  • Протидія діскрімінації
  • Права іноземців
  • Взаємодія із поліцією

Реалізація

training
Навчання

З березня 2018 року по січень 2019 року в м. Івано-Франківську ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» разом з Національною поліцією України реалізовував проект “МіжCulturна Поліцейська Labораторія. MiCuLab. Police Lab” за підтримки Agriteam Canada Consulting Ltd.
(Проект міжнародної технічної допомоги, зареєстрованого в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України від 14.11.2017 за № 3518-01 як «Проект підтримки підготовки поліцейських РТАР» , де ГО “Ти потрібен України” — реципієнт проєкту).

Впродовж проекту 20 учасниць та учасників пройшли курс навчання за спеціальною програмою, розробленою громадськими активістами спільно з представниками патрульної поліції задля підвищення обізнаності іноземних студентів щодо їх прав та обов’язків, укріплення взаємодії Патрульної поліції з громадськістю.

reviews
Відгуки

Абішек (студент ІФНМУ): “Ой, ви навіть не повірете мені, але сьогодні я виконував роль поліцейского. Скажу правду, бути поліцейським дійсно відповідально, і вони завжди намагаються навести лад у місті. Молодці!”
Студент Ян Кроу: “Я з Гани. Думаю там теж таке щось зробити. Наші поліцейські не такі добрі, як українські. Але ми можемо це робити самі. Можливо, колись в нас теж зміниться комунікація між поліцейськими та громадою”.

Робінсон: “Сьогодні ми рятували жертву торгівлі людьми. Чудовий квест, у якому треба було бігати, розгадувати ребуси і шукати підказки. Було захопливо, але тепер я добре знаю, як не попастися в руки аферистів, яких є, на превеликий жаль, багато”

Мирослава: “ПолісЛаб – це найцікавіший проект, в якому я колись брала участь. Сьогодні нас вчили надавати першу домедичну допомогу і основам самозахисту. Щоб відчути весь цей драйв, то приходьте до нас. Дійсно рекомендую!”

report
Звіт

Звіт про реалізацію проекту PoliceLab2018_ГО ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ