office@uny.org.ua
+380689901134

Про нас

Ти потрібен Україні > Історія та діяльність

“Поки людина не здається, вона сільніша своєї долі”

Еріх Марія Ремарк

Метою створення та діяльності ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» є сприяння реалізації фізичними особами та юридичними особами в Україні своїх прав та свобод, у першу чергу захист прав, свобод та інтересів незахищених верств населення; сприяння Європейській інтеграції України та адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

 • 2014

  Ініціативна группа

  ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» як волонтерський рух був започаткований в 2014 році в м. Донецьку. Рух почався з діяльності Вірьовкіної Лілії та декількох осіб, направленої на визволення осіб, які опинялись в полоні так званої «днр». Спершу це була тільки волонтерська допомога та юридична безоплатна допомога, онлайн підтримка здійснювалась за рахунок групи вконтакті.

 • 2015

  Створення організації

  Реєстрація у вигляді Організації відбулось 10.11.2015 році у м.Івано-Франківськ, куди переїхала по роботі Вірьовкіна Л.В. Станом на 2015 рік організація мала назву «ТИ ПОТРІБЕН». Засновники організації: Зубашева Світлани Вікторівни, ВПО із Криму, яка має статус «мати – героїні», присвоєний Указом Президента України № 260 від 8 травня 2015 року, є матір’ю п’ятьох дітей, матір’ю дитини інваліда (довідка № 58 від 10.10.2014), наразі вийшла з членства Організації по особистому бажанню. Вірьовкіна Лілія Володимирівна, ВПО з м. Донецька, юристка за спеціальністю, є з 2015 року керівницею Організації. Шутенко Юрій Євгенович, ВПО з Луганської області, багатодітний та батько прийомних дітей, вийшов з членства Організації по особистому бажанню.

 • 2017

  Зміна назви

  У 2017 році Організація змінила назву на ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ».

 • 2015-2018

  Початок статутної діяльності

Перші кроки діяльності ГО “Ти потрібен Україні” – це юридичні консультації, які надавались через соціальні мережи та онлайн, правоосвітні заходи та статті в ЗМІ:

Із початку діяльності ГО “Ти потрібен Україні” приділяло велику увагу саме правоосвіті населенню, бо метою діяльності Організації є захист прав людини та юридичних осіб:

Впродовж 2017 – 2018 року надала можливість більш 500 сімей з пільговою категорію (переселенці, особи з малозабезпечених сімей, особи з інвалідністю, сім’ї ветеранів Антитерористичної операції тощо) відвідати безоплатно Цирк Кобзов / Circus Kobzov, Circus Shekera / Цирк Шекера, Цирк шапито Гранд, зоопарк, контактний зоопарк», театри, концерти та інші культурні заходи у м. Бердянськ.

 

У 2018 році зібрали дитячий (дорослий) одяг та іграшки, коляски, ходунки і ліжечка від людей, та передала у КЗ «Обласний соціальний центр матері та дитини» Запорізької обласної ради та КЗ «Бердянська загальноосвітня санаторна школа –інтернат 1-111 ступені» Запорізької обласної ради.

 

ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» було проведенні адвокаційні дії щодо проведення додаткового ремонту приміщення гуртожитків та поселення в них ВПО. У ході якого були направлені листи-запити до народних депутатів України, центральних органів влади, правоохоронних органів щодо ситуації, що склалась із чотирма гуртожитками, що розміщуються у м.Дніпрі.

 

Нашою Організацією було ініційовано проведення розслідування журналістами зазначеної ситуації “Міфічний ремонт”. Куди поділися європейські гроші?”, в якому було показано реальний стан ремонту. Нашою Організацією була подана відповідна петиція до Президента України, надані інтерв’ю та зроблені репортажі.

 

Наразі спільними зусиллями ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» та Дніпровської міської ради внутрішньо переміщені особи були заселені в 2 із чотирьох гуртожитків, що знаходиться на вулиці Архітектурній та пр.Піхтовий.